Kto i jak może wziąć udział w Kongresie?

Zaproszenie na II Kongres KIF kierujemy do wszystkich fizjoterapeutów, do osób wykonujących inne zawody medyczne oraz do studentów (na specjalną sesję naukową, na oddzielnych zasadach).

Rejestrując się na Kongres, zyskujesz możliwość uczestnictwa w wykładach i sesjach naukowych podczas wszystkich dni wydarzenia. Masz zagwarantowany lunch na każdy dzień i przerwę kawową. Wszystkich uczestników zapraszamy na uroczyste otwarcie (z gośćmi specjalnymi, elementami artystycznymi) oraz do strefy, w której KIF, jak również zewnętrzni wystawcy, będą prezentowali swoją ofertę.

Dodatkowo każdy fizjoterapeuta może zapisać się na trzy z wielu warsztatów, prowadzonych przez znakomitych ekspertów z Polski i zagranicy (liczba miejsc na każdy warsztat jest ograniczona – decyduje kolejność rejestracji).

Oddzielna rejestracja obowiązuje na wydarzenia towarzyszące – “Krakowski koktajl” oraz uroczystą kolację w Starej Zajezdni (liczba miejsc ograniczona).

Kongres pierwotnie planowany był w 2020 roku, jednak z uwagi na pandemię nie odbył się. Dla zarejestrowanych wówczas osób, które zdecydowały, że nie wycofują wpłat i wolą poczekać na nowy termin, przygotowaliśmy specjalną strefę użytkownika na stronie internetowej kongresu, w ramach której, jako automatycznie przerejestrowani na nowy termin uczestnicy, mogą na nowo wybierać warsztaty (program jest nowy) oraz kontrolować swój status płatności i udziału. Z każdym z tej grupy osób kontaktuje się organizator logistyczny. Informacje dla grona zarejestrowanych przed pandemią: https://kongres.kif.info.pl/strefa-uczestnika-dla-osob-zarejestrowanych-przed-pandemia/

Wszyscy pozostali zainteresowani udziałem w Kongresie mogą rejestrować się przez formularz rejestracyjny na stronie kongresu.

Zgłoszenie uczestnictwa w Kongresie jest możliwe wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej.

Zachęcamy do jak najwcześniejszej rejestracji zarówno ze względu na większą dostępność warsztatów, jak też koszt udziału, który w pierwszym etapie zapisów jest najniższy.

Szczegółowe zasady opisane są w regulaminie: ZOBACZ REGULAMIN

STARTUJEMY ZA: