O miejscu wydarzenia

II Kongres KIF odbędzie się w niezwykłym miejscu, nieopodal Wawelu. W miejscu łączącym nowoczesność, elegancję i funkcjonalność. Do Państwa dyspozycji będzie Centrum Kongresowe ICE w Krakowie. Aranżacja, wyposażenie, sama architektura budynku sprawiają, że ICE jest idealne do organizacji naszego kongresu, będącego ogromnym, złożonym przedsięwzięciem.
Uroczyste otwarcie i część sesji planujemy w pięknej, klimatycznej auli. Sesje, panele, warsztaty odbędą się w kolejnych dwóch (a czasem w zmieniających się z dwóch w trzy) funkcjonalnych przestronnych salach. Możliwość zorganizowania licznych, równolegle toczących się warsztatów daje specjalna “elastyczna” przestrzeń, dostosowana do charakteru poszczególnych punktów programu.
Przerwa kawowa, lunch, “Krakowski koktajl” oraz stoiska wystawowe ulokowane zostaną we foyer, które z uwagi na liczbę kondygnacji, przestronność i piękną panoramę Krakowa za szklanymi ścianami stanowi idealne miejsce do rozmów oraz złapania oddechu między solidnymi porcjami wiedzy.

Jak dojechać?

Centrum Kongresowe ICE Kraków (ul. Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków)

Centrum Kongresowe ICE Kraków jest zlokalizowane w samym sercu Krakowa, naprzeciwko Zamku Królewskiego na Wawelu, tuż przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych.
Wokół Centrum Kongresowego znajduje się specjalny układ komunikacyjny obejmujący parkingi naziemne, zatokę autobusową, parkingi dla rowerów oraz dwupoziomowy parking podziemny.
Z uwagi na dużą liczbę uczestników zachęcamy do korzystania ze środków komunikacji publicznej, z taksówek, a miłośników ruchu – z rowerów.
Szczegóły dot. dojazdu, mapy, informacje praktyczne znajdują się na:
http://icekrakow.pl/informacje-praktyczne

STARTUJEMY ZA: