Program pozamerytoryczny

Krakowski koktajl:

“Krakowski koktajl” – serdecznie zapraszamy na wieczorne spotkanie towarzyskie 13 czerwca o godz.19.30. Mieszanka krakowskich akcentów artystycznych, kulinarnych, literackich. Weź udział, by poczuć lepiej atmosferę miejsca. Koktajl odbędzie się we foyer z widokiem na Wawel, Wisłę, piękną panoramę miasta. Zapewnimy idealny klimat do rozmów, wymiany doświadczeń, nawiązania relacji z innymi uczestnikami kongresu z różnych części Polski i zagranicy.  

Udział w „Krakowskim koktajlu” jest wydarzeniem towarzyszącym dodatkowo płatnym.

Kolacja w Starej Zajezdni:

Kolacja w Starej Zajezdni – przenieś się z nami 14 czerwca o godz. 20:00 na artystyczny krakowski Kazimierz. W restauracji Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva spotkamy się na uroczystej kolacji, przy muzyce, w wyśmienitym towarzystwie. Spędź ostatni kongresowy wieczór w tym wyjątkowym miejscu na mapie Krakowa, w zakolu Wisły, w sercu artystycznej dzielnicy.

Zachęcamy do udziału – na uroczystą kolację obowiązuje dodatkowa opłata. Liczba miejsc jest ograniczona.  

Zarówno „Krakowski koktajl” i kolacja w Starej Zajezdni są dodatkowo płatne przez uczestników. Nie są finansowane ze środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMIE oraz firm członkowskich Izby POLMED lub MedTech Polska i nie stanowią części programu merytorycznego.

STARTUJEMY ZA: