Dla mediów

Drodzy Dziennikarze, 
zapraszamy Was na największy w Polsce Kongres dla fizjoterapeutów, o fizjoterapii, rehabilitacji i współpracy różnych zawodów medycznych oraz przede wszystkim o pacjencie, który jest w centrum naszego zainteresowania.  

II Kongres Krajowej Izby Fizjoterapeutów odbędzie się pod hasłem “Interdyscyplinarność przyszłością rehabilitacji”, a co za tym idzie, w jednym miejscu spotkają się wybitne autorytety z różnych dziedzin medycyny. W warsztatach, wykładach, sesjach weźmie udział około 2,5 tys. osób z Polski i zagranicy.
Umożliwimy Państwu relacjonowanie wydarzenia, przeprowadzenie wywiadów ze znakomitymi ekspertami, naukowcami, praktykami, udostępnimy przestrzeń do zaaranżowania studia oraz oddamy do Państwa dyspozycji pressroom z wszelkimi udogodnieniami.   

Kongres w liczbach. Przewidujemy:

  • 116 warsztatów
  • ponad 100 wykładowców
  • 25 sesji naukowych
  • 5 paneli dyskusyjnych

Zapraszamy przedstawicieli redakcji branżowych, mediów głównego nurtu, mediów ogólnopolskich i lokalnych. Kongres będzie dla Państwa kopalnią tematów (zachęcamy do zapoznania się z programem). 
Akredytacja = wolny wstęp na teren ICE Kraków – wstęp na wykłady, sesje, określone warsztaty, możliwość przeprowadzenia wywiadów w dowolnej formie, przestrzeń do zaaranżowania własnego miejsca na realizację nagrań, dostęp do pressroomu, otrzymywanie na bieżąco komunikatów prasowych i zdjęć, korzystanie z przerwy kawowej, obiad.  

Twoja redakcja chciałaby objąć wydarzenie patronatem medialnym? Jesteśmy otwarci również na taką współpracę. 
Kontakt w sprawie akredytacji i szczegółów: media.kongres@kif.info.pl

STARTUJEMY ZA: