II Kongres KIF - najczęściej zadawane pytania

Masz pytania dotyczące zbliżającego się kongresu? Sprawdź poniżej, czy ktoś już pytał o interesujące Ciebie kwestie i skorzystaj z gotowych odpowiedzi. Listę tematów najczęściej poruszanych przez fizjoterapeutów, zainteresowanych szczegółami kongresu, aktualizujemy, a w sytuacjach wymagających dodatkowych wyjaśnień – zachęcamy do kontaktu.

1. Czy można uczestniczyć w II Kongresie tylko w wybrany dzień/wybrane dni?  

Rejestracja dotyczy całego wydarzenia, czyli 12-15 czerwca. Nie ma odrębnej rejestracji na poszczególny dzień/dni. Dodatkowa rejestracja obowiązuje na warsztaty, “Krakowski koktajl” i kolację w Starej Zajezdni.

2. Gdzie mogę sprawdzić czy zapisałem się poprawnie na wybrane warsztaty?

Każdy uczestnik może sprawdzić swój wybór logując się na stronie internetowej Kongresu (kongres.kif.info.pl) do “strefy uczestnika”. Logowanie odbywa się przy użyciu adresu e-mail oraz kodu uczestnika (otrzymanego w potwierdzeniu rejestracji) w zakładce usługi dodatkowe. 

3. Czy można wziąć udział w większej liczbie warsztatów? Czy będzie można „dosiadać się” jeśli będą wolne miejsca?  

Znieśliśmy limit – uczestnicy II Kongresu KIF mogą zapisać się na dowolną liczbę warsztatów (pierwotnie były to 2 warsztaty, następnie 3, obecnie nie ma limitu). Nie ma możliwości udziału w warsztacie bez wcześniejszego zarejestrowania się na ten warsztat.   

4. W jaki sposób mogę ubiegać się o zwrot wpłaconych wcześniej środków?

Prosimy o indywidualny kontakt mailowy, wysłanie wiadomości na adres: kif@kongresy.com.pl 

5. Czy zapewniany jest nocleg? Czy zwracane są koszty dojazdu?  

Prowadzimy rejestrację na II Kongres KIF (https://kongres.kif.info.pl/zasady-udzialu-w-kongresie/), nie zapewniamy noclegów ani zwrotu kosztów dojazdu.

6. Czy możliwe jest podzielenie kosztów na dwie faktury (np. w przypadku, gdy część kosztów uczestnikowi zwraca pracodawca)?

Tak, w takim przypadku prosimy o indywidualny kontakt mailowy: kif@kongresy.com.pl

7. Czy studenci studiów specjalistycznych/doktoranci mogą rejestrować się jako studenci?

Jako studenci mogą rejestrować się osoby będące w trakcie studiów na kierunku fizjoterapia/innym kierunku medycznym, które jeszcze nie posiadają prawa wykonywania zawodu.

8. Czy jest możliwy udział osób towarzyszących w kolacji w Starej Zajezdni/”Krakowskiego koktajlu”?

Tak, jest taka możliwość. W przypadku kolacji w Starej Zajezdni osobę towarzyszącą należy uwzględnić podczas rejestracji oraz dokonać dodatkowej opłaty. W przypadku “Krakowskiego koktajlu” należy zgłosić udział osoby towarzyszącej wysyłając wiadomość na adres e-mail operatora logistycznego: kif@kongresy.com.pl