II Kongres KIF otwarty dla mediów

Zapraszamy dziennikarzy na największy w Polsce kongres dla fizjoterapeutów i innych medyków, o fizjoterapii, rehabilitacji i współpracy różnych zawodów medycznych oraz przede wszystkim o pacjencie, który jest w centrum naszego zainteresowania.

II Kongres Krajowej Izby Fizjoterapeutów odbędzie się pod hasłem “Interdyscyplinarność przyszłością rehabilitacji”, a co za tym idzie, w jednym miejscu spotkają się wybitne autorytety z różnych dziedzin medycyny. W warsztatach, wykładach, sesjach weźmie udział nawet ponad 2 tys. osób z Polski i zagranicy.

Wydarzenie objęli dotychczas honorowym patronatem: Minister Zdrowia, Minister Nauki, Rzecznik Praw Pacjenta, Prezydent Miasta Krakowa.

Mediom umożliwimy relacjonowanie Kongresu, przeprowadzenie wywiadów ze znakomitymi ekspertami, naukowcami, praktykami, udostępnimy przestrzeń do zaaranżowania studia oraz oddamy do Państwa dyspozycji press room z wszelkimi udogodnieniami.

Kongres w liczbach. Przewidujemy:

  • ponad 2000 uczestników
  • 114 warsztatów
  • ponad 100 wykładowców
  • 25 sesji naukowych
  • 4 panele dyskusyjne

Zapraszamy przedstawicieli redakcji branżowych, mediów głównego nurtu, mediów ogólnopolskich i lokalnych. Kongres będzie dla Państwa kopalnią tematów (zachęcamy do zapoznania się z programem).

Akredytacja = wolny wstęp na teren ICE Kraków – wstęp na wykłady, sesje, określone warsztaty, możliwość przeprowadzenia wywiadów w dowolnej formie, przestrzeń do zaaranżowania własnego miejsca na realizację nagrań, dostęp do press roomu, otrzymywanie na bieżąco komunikatów prasowych i zdjęć, korzystanie z przerwy kawowej, obiad.

Jesteśmy otwarci również na współpracę w ramach patronatów medialnych.

W ramach patronatu medialnego prócz akredytacji dla przedstawicieli redakcji i wiążących się z nią opcji, poprzez umowę barterową określimy założenia obustronnej współpracy informacyjnej i promocyjnej. Umowę dostosujemy indywidualnie do specyfiki danego medium i związanych z nią możliwości współdziałania.

Program i wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej: kongres.kif.info.pl
Kontakt w sprawie akredytacji i szczegółów: media.kongres@kif.info.pl

STARTUJEMY ZA: