Sesja dla młodych – studentów, fizjoterapeutów oraz innych pracowników nauki

Studentów, doktorantów, fizjoterapeutów w trakcie specjalizacji, wszystkie osoby, które niedawno wkroczyły na ścieżkę zawodową, zapraszamy do czynnego udziału w wyjątkowej sesji w ramach II kongresu KIF.

Celem wydarzenia jest stworzenie przestrzeni dla młodych fizjoterapeutów do prezentacji swoich badań, wymiany doświadczeń i rozmów o nowych kierunkach rozwoju fizjoterapii. Ma ono służyć wspieraniu młodych naukowców w ich rozwoju akademickim i zawodowym, co przekłada się na podnoszenie jakości opieki fizjoterapeutycznej.

Sesja organizowana 15 czerwca będzie podzielona na dwie części: jedna dla studentów, druga dla młodych pracowników zainteresowanych nauką. Każda część będzie obejmowała prezentację badań oraz panel dyskusyjny. Przewidujemy sesje prezentacji ustnych oraz sesje plakatowe.

Uwaga zostanie poświęcona szczególnie innowacyjności, nowym technologiom w terapii oraz integracji wiedzy z różnych dziedzin.

Aby zgłosić swój udział w sesji, należy przesłać streszczenie za pośrednictwem STREFY UŻYTKOWNIKA. Autorzy zakwalifikowanych prac wezmą udział w konkursie. Najlepsi w prezentacjach ustnych oraz plakatowych mogą liczyć na atrakcyjne nagrody pieniężne.

Zasady konkursu określa regulamin.

STARTUJEMY ZA: